Форум Пошук по сайту Карта сайту
 
 
Новини

Міністерство освіти і науки України нагадує, що завтра, 22 квітня, у 1 888 пунктах тестування буде проведено незалежне зовнішнє оцінювання навчальних досягнень понад 512 тис. випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів і зареєструвалися у пунктах тестування.
Керівникам органів управління освітою, керівникам регіональних центрів УЦОЯО та пунктів тестування належить забезпечити проведення незалежного зовнішнього оцінювання відповідно до нормативно-правових документів та затверджених процедур.
Міністерство освіти і науки України бажає всім учасникам незалежного зовнішнього оцінювання підтвердити високий рівень знань та отримати найвищі бали!
Міністр освіти та науки Іван Вакарчук наголошує, що тестування з української мови та літератури у вівторок не відміняється і відбудеться у запланований час.

"Батькам і дітям не потрібно хвилюватися. Скасовувати тестування, яке вже пройшло такий довгий шлях, 5 років, ніхто не буде", — цитує слова Вакарчука УНІАН.
При цьому міністр послався на відповідний указ президента, рішення уряду, коаліційну угоду та програму дій уряду, які передбачають проведення тестування випускників.
"У середу буде мій звіт як міністра освіти і науки. Це буде обговорення проходження самого тестування. Рішень про скасування не буде. А завтра діти спокійно йдуть і тестуються. І наступні тестування відбудуться", — наголосив він.

Вакарчук також запевнив, що Міністерство освіти та науки забезпечило підготовку до проведення зовнішнього оцінювання на належному рівні.

"Я закликаю всіх політиків, хто робить заяви з цього приводу, бути добрими до дітей і підтримати їх у ці дні, коли йдуть тестування", — зазначив міністр.

"Аморально використовувати такі політичні заяви, щоб досягти своїх цілей. Якщо ми так дбаємо про дітей, то давайте залишимо їх в спокої, хай вони готуються до тестування", — додав він.

В Українському центрі оцінювання якості освіти також наголосили, що тестування з української мови та літератури, як і планувалося, відбудеться у вівторок, 22 квітня. Центр також звернувся до дітей та їхніх батьків з проханням не запізнюватися на тестування.


Головна сторінка сайта Друкувати сторінку Написати листа адміністратору
 
Коротко
Актуально і оперативно!!!
Адреса профкому
Розклад пар
Реєструйтеся на форумі!
Copyright © 2007, Профком студентів Національного університету біоресурсів та природокористування України
Україна, 03041, вул. Героїв Оборони, 15 (навчальний корпус №3), кімната 24-а.
тел./факс: +38 (044) 527-85-63, Наші проекти E-mail: stprofcom@twin.nauu.kiev.ua
http://www.profcom.kiev.ua